dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Krasne - Sprzedaż i najem

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Krasne

Krasne,podkarpackie

520 000 zł87,40 m² 5 949,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ostatnie dostępne mieszkanie na piętrze w kameralnej inwestycji w Krasnem pod Rzeszowem. To propozycja dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań,.

Szczegóły ogłoszenia

420 735 zł40,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,07 m , położone na parterze kameralnego budynku z zaledwie 4 mieszkaniami w Krasnem tuż przy wschodniej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł40,07 m² 10 481,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40,07m zlokalizowane w Krasnym. Mieszkanie znajduje się w niskim kameralnym budynku z 2008 roku na parterze na ogrodzonym osiedlu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krasne,podkarpackie

443 730 zł41,26 m² 10 754,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53 m² 10 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 53m2 usytuowane na 3 piętrze kameralnego bloku z balkonem i komórką lokatorską 2m2.Powierzchnia mieszkania liczona po podłodze to 81,58m2. Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Krasne

Krasne,podkarpackie

420 735 zł40,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Krasne

Krasne,podkarpackie

420 735 zł40,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Good Life Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż wykończona3 pokojowe mieszkanie, o pow. 40,07 m2 w Krasnem. Proponowane mieszkanie mieści się na parterze w kompleksie czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem

Krasne,podkarpackie

506 515 zł59,59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 59,59 m2 z dwoma miejscami postojowymi. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Krasne

Krasne,podkarpackie

397 110 zł37,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem

Krasne,podkarpackie

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krasne,podkarpackie

520 000 zł87 m² 5 949,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krasne,podkarpackie

520 000 zł53 m² 9 737,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje narożne mieszkanie na parterze w kameralnej inwestycji w Krasnem pod Rzeszowem. To propozycja dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krasne

Krasne,podkarpackie

459 000 zł53 m² 8 595,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na parterze w kameralnej inwestycji w Krasnem pod Rzeszowem. To propozycja dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań, bezpieczeństwa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Krasne

Krasne,podkarpackie

439 000 zł53 m² 8 220,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na parterze 53,4m2 z miejscem postojowym i dużym ogródkiem - sprzedaż bezpośrednio U dewelopera- bez prowizji Zielona Aleja Krasne to kameralne zamknięte osiedle w Krasnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krasne

Krasne,podkarpackie

545 000 zł54 m² 10 016,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji Lofty Krasne 30b. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krasne

Krasne,podkarpackie

295 000 zł27 m² 11 028 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Good Life Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż wykończona kawalerkę, o pow. 26,75 m2 w Krasnem. Proponowane mieszkanie mieści się na parterze w kompleksie czterech mieszkań, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Krasne

Krasne,podkarpackie

295 000 zł27 m² 11 028 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krasne,podkarpackie

530 232 zł60 m² 8 898 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję w Krasnym, zaledwie kilka minut od granic Rzeszowa. Główne informacje o inwestycji: * zabudowa szeregowa dwulokalowa * 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krasne,podkarpackie

478 751 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję w Krasnym, zaledwie kilka minut od granic Rzeszowa. Główne informacje o inwestycji: * zabudowa szeregowa dwulokalowa *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krasne,podkarpackie

769 000 zł84 m² 9 154,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch bogato wyposażonych mieszkań znajdująca się w Krasnym 8 km od centrum Rzeszowa. Piękny urządzony 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krasne

Krasne,podkarpackie

630 000 zł54 m² 11 732 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w Krasnem na osiedlu loft - w nowym bloku z 2021 roku tuż przy granicy z Rzeszowem. Doskonały dojazd do miasta i na autostradę! - 3 pokoje | 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krasne,podkarpackie

660 000 zł64 m² 10 270,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, przestronnego mieszkania w Krasnem (końcówka ul. Obrachta w Rzeszowie) o powierzchni 64,26 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krasne

Krasne,podkarpackie

530 232 zł60 m² 8 898 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 59,59 m2 z dwoma balkonami w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej w Krasnym. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krasne

Krasne,podkarpackie

468 124 zł56 m² 8 398,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,61 m2 z ogródkiem o powierzchni około 63m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej w Krasnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krasne

Krasne,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykły dwupoziomowy Apartament z Ogromnym Tarasem. Zamieszkaj w nowoczesnym, przestronnym mieszkaniu, które łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krasne,podkarpackie

468 124 zł53 m² 8 898 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż nowa, kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej składająca się z 16 mieszkań - 3 i 4 pokojowych. W ofercie na sprzedaż 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krasne,podkarpackie

530 232 zł60 m² 8 898 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż nowa, kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej składająca się z 16 mieszkań - 3 i 4 pokojowych. W ofercie na sprzedaż 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krasne

Krasne,podkarpackie

329 000 zł29 m² 11 344,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni około 29 m2, dostępnego tylko w naszym biurze! Lokal jest usytuowany w miejscowości Krasne. Mieszkanie jest wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Krasne

Krasne,podkarpackie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Krasne

Krasne,podkarpackie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na granicy Rzeszów -krasne. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krasne

Krasne,podkarpackie

520 000 zł83 m² 6 265,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Atuty: 4 pokoje 83 m2 Drugie piętro Spokojna okolica Blisko sklepy Duży balkon Miejsce postojowe Duży potencjał inwestycyjny przynależne poddasze Meble w cenie Opis: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krasne

Krasne,podkarpackie

430 000 zł84 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Atuty: stan deweloperski 83 m2 4 pokoje balkon spokojna okolica miejsce postojowe blisko sklepy szybki dojazd do centrum rzeszowa Opis: na sprzedaż mieszkanie 83m2 - cztero-pokojowe, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krasne,podkarpackie

320 000 zł41 m² 7 731,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowo powstającym bloku na nowym osiedlu w Krasnym! Główne atuty nieruchomości to: * bardzo dobra lokalizacja zapewniająca sprawny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krasne,podkarpackie

593 000 zł81 m² 7 362,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w nowo powstającym bloku na nowym osiedlu w Krasnym! Główne atuty nieruchomości to: * bardzo dobra lokalizacja zapewniająca sprawny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krasne,podkarpackie

347 000 zł45 m² 7 740,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z ogródkiem w nowo powstającym bloku na nowym osiedlu w Krasnym! Główne atuty nieruchomości to: * bardzo dobra lokalizacja.