dowolna

Domy na sprzedaż Krasne - Oferty sprzedaży domów

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł94,50 m² 5 280,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Sprzedam Dom w stanie surowym zamkniętym z doprowadzonymi mediami takimi jak: prąd, gaz, woda, kanalizacja internet światłowodowy. Kupujący zwolniony z prowizji i podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł177 m² 5 593,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Dom w zabudowie szeregowej w pełni gotowy do zamieszkania bez dodatkowych kosztów i remontów. Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem wiele rozwiązań jest już.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł272 m² 8 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować: Dom klasy Premium na sprzedaż w miejscowości Krasne o powierzchni użytkowej: 220 całkowita: 272m , wybudowany w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł148 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Idealny jako dwurodzinny/2 niezależne wejścia/dużo możliwości aranżacji oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 148 m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł148 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do sprzedania dom wolnostojęcy o powierzchni użytkowej ok. 148 m ( powierzchnia zabudowy 132 m), na działce 7,01a, zlokalizowany w Krasnem z 1989 roku. Dom ogrodzony, działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł220 m² 10 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 220m2 w Krasnem k. Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: rok budowy 2025powierzchnia użytkowa 220m2100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Krasne | Stan surowy zamknięty Cena od: 698 000 zł brutto Lokalizacja: krasne Rynek: pierwotny Rodzaj zabudowy: bliźniacza Etap inwestycji: w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

0% prowizji i bez podatku pcc Dom w zabudowie bliźniaczej - Stan surowy zamknięty (z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej premium o powierzchni 144 m2 z działką 5 ar, położony na wschód od Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144,31 m² 4 837,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, realizowanego w ramach kameralnej inwestycji obejmującej osiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 400 zł144,31 m² 4 998,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej w ramach inwestycji Bliźniaki Krasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł121,02 m² 4 701,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

W sprzedaży osiedle nowoczesnych domów wolnostojących. Każdy z domów znajduje się na 4 arowych działkach. /Podatku pcc opis inwestycji: - powierzchnia domu: 121,02m2 - pow.działki : 402 m2 - 5.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł333,70 m² 1 768,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 117 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi w m. Krasne, gmina Lipiany. Nieruchomość składa się z 2 odrębnych lokali mieszkalnych w tym jeden lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł152 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 152m2, wybudowany w 2008 roku, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł160 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Krasne koło Rzeszowa, oddany do użytku w 1995 roku, stojący na 11 arowej działce. Dom jest przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł282 m² 2 301,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krasne - mega potencjał k. Rzeszowa! 282 m + 134 m budynku gospodarczego | 8 arów działki | 10 pokoi | Garaże | Taras 48 m | 649 000 zł szukasz przestrzeni dla rodziny I biznesu? to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krasne. Rzeszowskie biuro nieruchomości prezentuje nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 529 000 zł147 m² 10 401,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Wyjątkowy dom w Krasnem komfort, przestrzeń i nowoczesność Tylko w biurze Eagles Estate prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł260 m² 8 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 w miejscowości Krasne. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 9,6 ar.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł85,25 m² 9 607,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - Krasne, 7km od Rzeszowa Szukasz domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Ta nieruchomość to połączenie funkcjonalnego układu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł85 m² 11 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

W ofercie Estaton przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 85 m , usytuowany na działce o powierzchni ok. 3,5 ara w miejscowosci Malawa. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 088 zł134,28 m² 9 741,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy domu w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni 134,28 m2 z 14 arową działką. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

698 000 zł144,31 m² 4 836,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej 144 m2 z działką ok. 4,5 ar. Inwestycja zlokalizowana w miejscowości Krasne, obok Rzeszowa. Zaledwie kilkanaście minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł155 m² 7 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę przestronnej szeregówki na sprzedaż. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 107,22 m2 powierzchni użytkowej(155,06 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł121,02 m² 4 701,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

W sprzedaży osiedle nowoczesnych domów wolnostojących zlokalizowanych w Krasnym Termin realizacji domu - wrzesień 2026 r. -stan surowy otwarty (możliwość doprowadzenia do stanu surowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł189,05 m² 6 294,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż przestronny dom parterowy o powierzchni 150 m , położony w spokojnej miejscowości Krasne, na pięknej, ogrodzonej działce o powierzchni 12 arów. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 200 m z potencjałem | 15 ar | Początek Krasnego Na sprzedaż przestronny, 2-kondygnacyjny dom o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 15 ar w atrakcyjnej lokalizacji - przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł160 m² 12 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący, nowoczesny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł18,70 m² 10 106,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Duża działka letniskowa Z domkiem, tylko 8 minut spacerem do plaży! Letniskowy domek kontenerowy , o powierzchni ok. 18,7 m2 usytuowany na zadbanej działce, o powierzchni 1488 m2. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144,31 m² 4 836,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł133 m² 10 902,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy - nigdy niezamieszały dom wolnostojący - Krasne. Szukasz nowego domu, ale nie masz czasu na jego budowę? Zapraszam to idealna propozycja! Dom o powierzchni 116.43 m , został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł129,20 m² 12 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny z 2008 roku położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Krasnem pod Rzeszowem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 088 zł134,28 m² 9 741,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Gotowe 4-pokojowy dom z garażem oraz ogródkiem o pow. AŻ! 1400m2 rozkład tej nieruchomości łączy w sobie przede wszystkim praktyczność oraz przemyślany układ, gdzie 3 łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł220 m² 10 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , usytuowany na działce o powierzchni 9 arów. Nieruchomość jest nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 000 zł144,31 m² 4 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Stan surowy zamknięty | 4,5 ara | Garaż | Fotowoltaika gratis Cena: 739 400 zł brutto (z udziałem w drodze - 23 400 zł brutto) Szukasz nowoczesnego domu blisko Rzeszowa, ale w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł119,45 m² 5 190,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Dom jednorodzinny w Krasnem k. Rzeszowa - Dom w Malinówkach 8 | 143,65 m | 7,29 ara Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący realizowany według projektu Dom w Malinówkach 8 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł183,26 m² 2 559,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 183,26 ( 95,20 m2 powierzchnia użytkowa ) usytuowany na działce 6,26 a, znajdujący się w Krasnem, w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł136,47 m² 5 341,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom, zlokalizowany w miejscowości Krasne na pograniczu z Rzeszowem, w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta. Nieruchomość stanowi solidną bazę zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł220 m² 10 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w miejscowości Krasne, blisko Rzeszowa. Nowoczesna bryła domu z wysokim standardem wykończenia. Dużym atutem jest pompa ciepła oraz rekuperacja, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł121 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²