dowolna

Działki z dojazdem utwardzonym Krasne - Sprzedaż i dzierżawa

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

309 000 zł1 201 m² 257,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana (0,1010 ha) z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny + udział w drodze (1/4 z 0,0766 ha) Działka znajduje się w miejscowości Krasne.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł753 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 7,53 ar (753 m ) w miejscowości Krasne obok Rzeszowa. - wydane wieczyste warunki zabudowy - udziały w drodze - zabudowa jednorodzinna, - media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

205 000 zł1 031 m² 198,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z warunkami zabudowy położoną w Krasnem w powiecie rzeszowskim. Parametry nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł830 m² 319,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę o pow. 8,3 ar zlokalizowana w miejscowości Krasne. Działka położona przy na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 398 m² 243,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14 arów (1398m ), położona w świetnej lokalizacji zaledwie ok. 10 minut od Rzeszowa. To idealna propozycja dla osób, które chcą budować.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł3 658 m² 147,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki o powierzchni 36,58 ara, położonej w miejscowości Krasne, w spokojnej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy (wz) Krsne k/rzeszowa Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) zlokalizowana w miejscowości Krasne ok. 8km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł7 500 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Strażowie. Nieruchomość o powierzchni 75 arów, posiada Warunki Zabudowy o różnych konfiguracjach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, zlokalizowana nad samym jeziorem Krasne, położona w otoczeniu natury. Działka ma powierzchnię 1000m , jest płasko ukształtowane ale znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 511 m² 65,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Działki Rekreacyjne z Warunkami Zabudowy Krasne, gm. Uścimów Blisko Jezior! Na sprzedaż 3 wyjątkowe działki położone w malowniczej miejscowości Krasne (gmina Uścimów),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

 

 

Krasne,podkarpackie

499 000 zł3 200 m² 155,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, na trzy domy jednorodzinne oraz halę magazynową - 32 ar Wyjątkowa działka budowlana z warunkami zabudowy sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Przedmiotem oferty jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

245 000 zł1 398 m² 175,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 14 ar w Krasnem tuż pod rzeszowemna sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Krasne, bezpośrednio sąsiadującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

220 000 zł600 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Krasne Kolonia Nr działki 1122/19 Działka budowlana o powierzchni 600 m2 położoną w miejscowości Krasne. Teren płaski, podłoże wyrównane pod budowę, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Krasne

Krasne,lubelskie

340 000 zł1 009 m² 336,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z domkiem letniskowym nad Jeziorem Krasnym! Okolica cicha i spokojna, idealna dla osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku i zatracić się w błogim odosobnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krasne

Krasne,podkarpackie

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna działka z wz, 32 ar Wyjątkowa działka inwestycyjna z warunkami zabudowy sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 32 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

 

 

Krasne,podkarpackie

204 400 zł730 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Krasnem o powierzchni 7,30 ara. Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. Wokół znajdują się domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Krasne,lubelskie

340 000 zł1 009 m² 336,97 zł/m²

 

 

 

Krasne,podkarpackie

315 000 zł1 292 m² 243,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 16 ar położoną w miejscowości Krasne zaledwie 9km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość idealnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

 

 

Krasne,podkarpackie

351 400 zł1 255 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż trzy budowlane działki o powierzchni 12,55ar, 11,16ar, 12,85ar położone w miejscowości Krasne w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasne

Krasne,podkarpackie

139 000 zł500 m² 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

i partnerzy Nieruchomości przedstawiają na sprzedaż nieruchomość gruntową, z której wydzielane są 4 działki o powierzchni 5 arów każda. Dla każdej z nowopowstałych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krasne,podkarpackie

245 000 zł1 300 m² 188,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 13 a, zlokalizowaną w Krasnem, zaledwie 10km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krasne,podkarpackie

215 000 zł760 m² 282,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki obok siebie o powierzchni 7,6 ara każda. Teren posiada wydzieloną drogę dojazdową, a dodatkowo zapewniona jest współwłasność w drodze, co gwarantuje swobodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Krasne,podkarpackie

232 000 zł2 900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 29a Z przeznaczeniem pod zabudowę- krasne. Oferujemy działkę budowlaną o pow. 29a w miejscowości Krasne, powiat rzeszowski. Działka o szerokości 16m-17m i długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krasne

Krasne,podkarpackie

900 000 zł2 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę o powierzchni 16,63 ar zlokalizowaną w obrębie Krasne z prawomocnym pozwoleniem na budowę Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krasne

Krasne,podkarpackie

200 000 zł600 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z wz Krasne Kolonia 600 m2. Nr działki 1122/19 Działka budowlana o powierzchni 600 m2 położoną w miejscowości Krasne. Teren płaski, podłoże wyrównane pod budowę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krasne,podkarpackie

199 000 zł900 m² 221,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 9 a, zlokalizowaną w Krasnem, zaledwie 10km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krasne

Krasne,podkarpackie

1 023 120 zł37 m² 28 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu ofertę na wyłączność na sprzedaż działka o powierzchni 37 ar położona w miejscowości Krasne bezpośrednio w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krasne,podkarpackie

180 000 zł1 090 m² 165,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę na sprzedaż o powierzchni 10,9 a, zlokalizowaną w Krasnem, zaledwie 10km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krasne,podkarpackie

199 000 zł900 m² 221,11 zł/m²

 

 

 

Krasne,podkarpackie

108 000 zł750 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 7,50 ara położoną w miejscowości Palikówka w gminie Krasne. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Krasne

Krasne,lubelskie

229 000 zł504 m² 454,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o łącznej powierzchni 504 m2 zlokalizowana w miejscowości Krasne gm. Uścimów - Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Zagospodarowanie terenu: na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasne

Krasne,podkarpackie

169 320 zł664 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6,64 ara w miejscowości Krasne - Rzeszów Prowizja od kupującego 0 zł! to już ostatnia mała działka na osiedlu Biuro nieruchomości dk Brokers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Krasne

Krasne,lubelskie

140 000 zł600 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezwykle urokliwa działka o powierzchni 600 m2 położona w miejscowości Krasne gm. Uścimów. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w idealnej lokalizacji dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

199 900 zł802 m² 248,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 8,02 ar położoną w miejscowości Krasne zaledwie 9km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość idealnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

165 000 zł815 m² 202,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 8,15 ar położoną w miejscowości Krasne zaledwie 9km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość idealnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Krasne

Krasne,podkarpackie

434 000 zł1 400 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż budowlaną działkę o powierzchni 14ar położoną w miejscowości Krasne w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

149 000 zł2 900 m² 51,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz obecnie działki w niedalekiej odległości od Rzeszowa pod budowę domu? A może chciałbyś zainwestować pieniądze w działkę w dobrej lokalizacji? Jeśli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasne

Krasne,podkarpackie

169 575 zł665 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6,65 ara w miejscowości Krasne - Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować idealną działkę na sprzedaż o pow.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij