dowolna

Działki Krasne – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podkarpaciu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

285 000 zł1 398 m² 243,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14 arów (1398m ), położona w świetnej lokalizacji zaledwie ok. 10 minut od Rzeszowa. To idealna propozycja dla osób, które chcą budować.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł830 m² 319,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę o pow. 8,3 ar zlokalizowana w miejscowości Krasne. Działka położona przy na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

225 000 zł753 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 7,53 ar (753 m ) w miejscowości Krasne obok Rzeszowa. - wydane wieczyste warunki zabudowy - udziały w drodze - zabudowa jednorodzinna, - media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 800 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż interesująca działka o powierzchni około 1800 m2. Położona jest w miejscowości Krasne gm. Rejowiec Fabryczny, w pierwszej linii zabudowy, przy drodze asfaltowej. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

169 000 zł566 m² 298,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka szeroka i ustawna o pow.5,66a położona w miejscowości Krasne, blisko Rzeszowa. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny bezterminowe. Dojazd do działki bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł8 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 83 ary * budowlana * Krasne opis: - działka składa się z dwóch działek o powierzchni 40 arów i 43 ary, przedzielonych drogą gminną nieutwardzoną - działka z wz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł6 500 m² 69,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ok. 6,5 ara, zabudowana domem wolnostojącym w miejscowości Krasne. Sprzedawana działka posiada dojazd bezpośrednio z drogi publicznej. Granice działki do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł10 700 m² 112,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,07 ha, położona w miejscowości Krasne, powiat rzeszowski, w dynamicznie rozwijającej się strefie podmiejskiej Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 900 m² 172,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,2900 ha położona w miejscowośći Krasne , działka w super lokalizacji z ogromnym potencjałem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy (wz) Krsne k/rzeszowa Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) zlokalizowana w miejscowości Krasne ok. 8km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł1 251 m² 290,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 12,51 ar (31x40 m) to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 015 m² 89,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta działki o powierzchni 2015m2. Działka rolna, klasa III. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach dł, 60mx33m. Przejazd na działkę drogą gminną. Prąd jest na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 511 m² 65,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Działki Rekreacyjne z Warunkami Zabudowy Krasne, gm. Uścimów Blisko Jezior! Na sprzedaż 3 wyjątkowe działki położone w malowniczej miejscowości Krasne (gmina Uścimów),.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł5 700 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Krasne. W jej sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna oraz treny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł14 600 m² 21,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo duża działka 1,46 ha z przeznaczeniem podstawowym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej nad jeziorem Krasne, krasne- krzczeń raz Kanałem Wieprz- krzna. Bardzo ciekawa oferta pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

1 917 000 zł7 100 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni ok. 71ar położona w miejscowości Krasne koło Rzeszowa. Działka z Warunkami Zabudowy dla 28 domów w zabudowie szeregowej Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł3 658 m² 147,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki o powierzchni 36,58 ara, położonej w miejscowości Krasne, w spokojnej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 796 m² 153,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 18 arów w Palikówce gmina Krasne. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, oddalona zaledwie 8 km w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 691 m² 176,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli szukają Państwo działki pod budowę swojego wymarzonego domu, niedaleko centrum Rzeszowa, moja oferta szczególnie Państwa zainteresuje. Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł8 168 m² 85,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** oferta na wyłączność*** Atrakcyjne Działki Inwestycyjne w Krasnym k. Rzeszowa Idealne Miejsce dla Ciebie! Szukasz idealnej lokalizacji pod budowę swojego wymarzonego domu? A może.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł25 000 m² 234 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio od właściciela Krasne k. Rzeszowa sprzedaż inwestycji deweloperskiej z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 750 000 zł3 534 m² 495,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie w Central Office! gotowiec inwestycyjny - krasne k. Rzeszowa Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł1 176 m² 289,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 11,76 ar (31x33 m) to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł500 m² 519,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni ok. 500 m (5 arów), położoną w miejscowości Krasne, gmina Uścimów, powiat lubartowski, po stronie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł564 m² 230,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczna działka letniskowa Z mediami, tylko 10 minut spacerem do jeziora! Polecam na sprzedaż niezwykle zadbaną działkę rekreacyjną o powierzchni 564 m2 , położoną w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł750 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki obok siebie o powierzchni 7,6 ara każda. Teren posiada wydzieloną drogę dojazdową, a dodatkowo zapewniona jest współwłasność w drodze, co gwarantuje swobodny.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa blisko jeziora Krasne - prawie 20ar ustawnej działki pod zabudowę jednorodzinną Działka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Krasne - zaledwie 250m od brzegu w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 000 m² 216,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym tuż przy Rzeszowie? Ta 30-arowa działka w miejscowości Krasne to doskonała odpowiedź na rosnące potrzeby Twojego biznesu lub portfela.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 000 zł36 000 m² 552,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w okolicach Rzeszowa przy drodze krajowej 94 (droga Europejska 40) w kierunku Korczowej / Łańcuta. W miejscowym planie przeznaczona pod tereny zabudowy usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 300 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z dobrym dojazdem. Nieruchomoac jest niereguralnego kształtu o wymiarach: dl. 94.5m x 14m szerokości. Cały areał tej działki wynosi 1300m2. Klasa; rii, ps III. Prad.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, zlokalizowana nad samym jeziorem Krasne, położona w otoczeniu natury. Działka ma powierzchnię 1000m , jest płasko ukształtowane ale znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł7 500 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Strażowie. Nieruchomość o powierzchni 75 arów, posiada Warunki Zabudowy o różnych konfiguracjach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł800 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w centrum Krasnego. Doskonała propozycja dla inwestorów. Lokalizacja: krasne, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie Powierzchnia: 800 m Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

200 000 zł1 600 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro W-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Malawie, gm. Krasne. Działka o pow. 16 ar, położona w atrakcyjnej okolicy, w otoczeniu lasów i luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasne +2 km

719 000 zł7 200 m² 99,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 72 ar przy lesie w Malawie to propozycja, która łączy spokój natury z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka nr 3679/18 (klasy gruntu: riiia, riva, lzr/psiv, lzr/riva,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasne +2 km

190 000 zł5 500 m² 34,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję państwu działkę budowlaną położoną w Malawie o powierzchni 55a. Działka położona, niedaleko malowniczych terenów rekreacyjnych wzgórza Magdalenka, przy jednej z bocznych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasne +2 km

419 000 zł7 600 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki zaledwie 3 km od granicy miasta Rzeszowa. To wyjątkowa okazja dla osób szukających miejsca w sercu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasne +2 km

290 000 zł6 500 m² 44,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ciekawa działka położona w Malawie koło Rzeszowa, o powierzchni 6500 m2 (65 arów). Działka położona, niedaleko malowniczych terenów rekreacyjnych wzgórza Magdalenka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasne +2 km

Działka

Malawa

799 000 zł4 900 m² 163,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 49 arów, położona w miejscowości Malawa, gmina Krasne. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasne +2 km

449 000 zł7 600 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu, który stanie się Twoją prywatną enklawą spokoju, zaledwie kilkanaście minut od Rzeszowa? Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasne +4 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij