Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://krasne.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,osiedle-olbrachta/26684113.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://krasne.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,osiedle-olbrachta/26684113.html
https://krasne.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,osiedle-olbrachta/26684113.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Jana Olbrachta 1117

Jana Olbrachta 1117, Krasne, podkarpackie

  • 700 000 zł
  • 56,44 m²
  • 12 402,55 zł/m²

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie Jana Olbrachta 1117

Jana Olbrachta 1117, Krasne, podkarpackie

zaktualizowane:
18 maja 2026

700 000 zł

56,44 m²

12 402,55 zł/m²

Mieszkanie Jana Olbrachta 1117

Inwestycja: Osiedle Olbrachta

Zaktualizowane: 18 maja 2026

700 000 zł 56,44 m² 12 402,55 zł/m²

Stan inwestycji:
oddana do użytku
Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Stan inwestycji:

oddana do użytku

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

nowe wykończone

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 700 000 zł (12 402,55 zł/m²)
  • Termin realizacji: wrzesień 2025, oddana do użytku
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 56,44 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: nowe wykończone
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (13,3 m²), komórka lokatorska
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania - z obowiązkiem zakupu; garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
    naziemne, przynależne do mieszkania - z obowiązkiem zakupu
  • Źródło: oferta dewelopera: Domex, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: MA39

Lokalizacja

  • Inwestycja: Osiedle Olbrachta
  • Adres: Jana Olbrachta 1117, Krasne, podkarpackie
  • Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne
  • Na terenie inwestycji: parking dla gości, boxy rowerowe
  • W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kawiarnia, przystanek autobusowy, supermarket, kościół, las

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. (...)

Zobacz inwestycję Osiedle Olbrachta

Inwestycja realizowana przez:

Domex

Biuro sprzedaży

Twardowskiego 3/41

Rzeszów

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieMA36 57,45 m² 12 184,51 zł/m² 4/4 3 700 000 zł
Mieszkanie
700 000 zł 57,45 m²
12 184,51 zł/m² 3 pok.
MA36

MieszkanieMA41 40,57 m² 13 310,33 zł/m² 4/4 2 540 000 zł
Mieszkanie
540 000 zł 40,57 m²
13 310,33 zł/m² 2 pok.
MA41

MieszkanieMB2 38,04 m² 13 538,38 zł/m² parter/4 2 515 000 zł
Mieszkanie
515 000 zł 38,04 m²
13 538,38 zł/m² 2 pok.
MB2

MieszkanieMA1 42,89 m² 11 004,90 zł/m² parter/4 2 472 000 zł
Mieszkanie
472 000 zł 42,89 m²
11 004,90 zł/m² 2 pok.
MA1

MieszkanieMB3 52,98 m² 9 437,52 zł/m² parter/4 3 500 000 zł
Mieszkanie
500 000 zł 52,98 m²
9 437,52 zł/m² 3 pok.
MB3

MieszkanieMA3 56,44 m² 9 124,73 zł/m² parter/4 3 515 000 zł
Mieszkanie
515 000 zł 56,44 m²
9 124,73 zł/m² 3 pok.
MA3

Zobacz inwestycję Osiedle Olbrachta

Zdjęcie

700 000 zł

57,45 m²

12 184,51 zł/m²

4/4

3

Zdjęcie

540 000 zł

40,57 m²

13 310,33 zł/m²

4/4

2

Zdjęcie

515 000 zł

38,04 m²

13 538,38 zł/m²

parter/4

2

Zdjęcie

472 000 zł

42,89 m²

11 004,90 zł/m²

parter/4

2

Zdjęcie

500 000 zł

52,98 m²

9 437,52 zł/m²

parter/4

3

Zdjęcie

515 000 zł

56,44 m²

9 124,73 zł/m²

parter/4

3

Biuro sprzedaży

533 530...

533 530 077

790 590 736

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

533 530...

533 530 077

790 590 736

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

533 530...

533 530 077

790 590 736

Oddzwoń do mnie

Jak najszybciej

zmień

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została