Działka budowlana Krasne

Krasne, podkarpackie

  • 205 000 zł
  • 1 031 m²
  • 198,84 zł/m²

Zdjęcie

Konrad Stawiarz

Skontaktuj się

Działka budowlana Krasne

Krasne, podkarpackie

zaktualizowane:
15 maja 2026

205 000 zł

1 031 m²

198,84 zł/m²

Działka budowlana Krasne

Zaktualizowane: 15 maja 2026

205 000 zł 1 031 m² 198,84 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 205 000 zł (198,84 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 031 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 35m; szerokość: 29m
  •   dojazd drogą utwardzoną
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 457-GS-EXPANDER

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z warunkami zabudowy położoną w Krasnem w powiecie rzeszowskim.

Parametry nieruchomości:
Powierzchnia działki: 10,31ar
Długość: 35m
Szerokość: 29m
Klasa gruntu: RIVa

Działka budowlana, płaska, nieogrodzona w chwili obecnej porośnięta trawą. Kształt działki regularny, kwadratowy. (...)

Agent

Konrad Stawiarz

515 018...

515 018 559

22 294 40 00

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

515 018...

515 018 559

22 294 40 00

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości