dowolna

Nieruchomości Krasne - Oferty sprzedaży nieruchomości

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

2 270 000 zł272 m² 8 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować: Dom klasy Premium na sprzedaż w miejscowości Krasne o powierzchni użytkowej: 220 całkowita: 272m , wybudowany w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł64,69 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Loft Rzeszów 2 nowy etap Kameralne osiedle zlokalizowane na dużym zadrzewionym terenie. Unikalny i spójny styl architektoniczny, murale na elewacji budynków. Duże okna, tarasy balkony Duży plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 500 zł40,23 m² 9 284,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł64,69 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

459 000 zł52,49 m² 8 744,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m2 z ogrodem w nowej inwestycji zlokalizowanej w Malawie koło Rzeszowa. Opis inwestycji: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł94,50 m² 5 280,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Sprzedam Dom w stanie surowym zamkniętym z doprowadzonymi mediami takimi jak: prąd, gaz, woda, kanalizacja internet światłowodowy. Kupujący zwolniony z prowizji i podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł177 m² 5 593,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Dom w zabudowie szeregowej w pełni gotowy do zamieszkania bez dodatkowych kosztów i remontów. Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem wiele rozwiązań jest już.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 201 m² 257,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana (0,1010 ha) z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny + udział w drodze (1/4 z 0,0766 ha) Działka znajduje się w miejscowości Krasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł38,04 m² 13 538,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł57,45 m² 12 184,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł56,44 m² 9 124,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł148 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Idealny jako dwurodzinny/2 niezależne wejścia/dużo możliwości aranżacji oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 148 m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł148 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do sprzedania dom wolnostojęcy o powierzchni użytkowej ok. 148 m ( powierzchnia zabudowy 132 m), na działce 7,01a, zlokalizowany w Krasnem z 1989 roku. Dom ogrodzony, działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł220 m² 10 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 220m2 w Krasnem k. Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: rok budowy 2025powierzchnia użytkowa 220m2100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

264 500 zł1 150 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% " kupujący nie płaci prowizji" Na sprzedaż atrakcyjna działka z możliwością budowy domu w systemie zabudowy zagrodowej o powierzchni blisko 11,5 arów , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 052 m² 239,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% " kupujący nie płaci prowizji" Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni blisko 10,5 arów (33,2x31,7 m), zlokalizowana w miejscowości Krasne. Działka nr 1015/1 posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

241 500 zł1 050 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% " kupujący nie płaci prowizji" Na sprzedaż atrakcyjna działka z możliwością budowy domu w systemie zabudowy zagrodowej o powierzchni blisko 10,5 arów zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł1 292 m² 241,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% " kupujący nie płaci prowizji" Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni blisko 13 arów (33x39 m), zlokalizowana w miejscowości Krasne. Działka nr 1015/4 posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

264 500 zł1 150 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% " kupujący nie płaci prowizji" Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni blisko 11,5 arów , zlokalizowana w miejscowości Krasne. Działka nr 1015/3 możliwość budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł87,40 m² 5 949,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ostatnie dostępne mieszkanie na piętrze w kameralnej inwestycji w Krasnem pod Rzeszowem. To propozycja dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Krasne | Stan surowy zamknięty Cena od: 698 000 zł brutto Lokalizacja: krasne Rynek: pierwotny Rodzaj zabudowy: bliźniacza Etap inwestycji: w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

225 000 zł753 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 7,53 ar (753 m ) w miejscowości Krasne obok Rzeszowa. - wydane wieczyste warunki zabudowy - udziały w drodze - zabudowa jednorodzinna, - media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 59,59 m2 z dwoma miejscami postojowymi. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

0% prowizji i bez podatku pcc Dom w zabudowie bliźniaczej - Stan surowy zamknięty (z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa blisko jeziora Krasne - prawie 20ar ustawnej działki pod zabudowę jednorodzinną Działka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Krasne - zaledwie 250m od brzegu w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 031 m² 198,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z warunkami zabudowy położoną w Krasnem w powiecie rzeszowskim. Parametry nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

420 735 zł40,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej premium o powierzchni 144 m2 z działką 5 ar, położony na wschód od Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144,31 m² 4 837,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, realizowanego w ramach kameralnej inwestycji obejmującej osiem.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł500 m² 519,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni ok. 500 m (5 arów), położoną w miejscowości Krasne, gmina Uścimów, powiat lubartowski, po stronie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł14 600 m² 21,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo duża działka 1,46 ha z przeznaczeniem podstawowym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej nad jeziorem Krasne, krasne- krzczeń raz Kanałem Wieprz- krzna. Bardzo ciekawa oferta pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

721 400 zł144,31 m² 4 998,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej w ramach inwestycji Bliźniaki Krasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł350 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z potencjałem | Dawna szkoła podstawowa w miejscowości Krasne, gm. Janów Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykłą nieruchomość budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł121,02 m² 4 701,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

W sprzedaży osiedle nowoczesnych domów wolnostojących. Każdy z domów znajduje się na 4 arowych działkach. /Podatku pcc opis inwestycji: - powierzchnia domu: 121,02m2 - pow.działki : 402 m2 - 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł660 m² 3 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia prestiżowy obiekt wielofunkcyjny - idealny dla firm i inwestorów komercyjnych Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny obiekt o powierzchni ok. 660.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł10 700 m² 112,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,07 ha, położona w miejscowości Krasne, powiat rzeszowski, w dynamicznie rozwijającej się strefie podmiejskiej Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krasne

Krasne,zachodniopomorskie

590 000 zł333,70 m² 1 768,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 117 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi w m. Krasne, gmina Lipiany. Nieruchomość składa się z 2 odrębnych lokali mieszkalnych w tym jeden lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł152 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 152m2, wybudowany w 2008 roku, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł160 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Krasne koło Rzeszowa, oddany do użytku w 1995 roku, stojący na 11 arowej działce. Dom jest przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

397 110 zł37,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne mieszkanie wykończone pod klucz z pomieszczeniem gospodarczym. Opis nieruchomości: - mieszkanie o pow. użytkowej: 37,82m2 (2/3 pokoje) - piętro: pierwsze z 1 (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krasne

Krasne,podkarpackie

19 900 000 zł36 000 m² 552,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w okolicach Rzeszowa przy drodze krajowej 94 (droga Europejska 40) w kierunku Korczowej / Łańcuta. W miejscowym planie przeznaczona pod tereny zabudowy usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł750 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki obok siebie o powierzchni 7,6 ara każda. Teren posiada wydzieloną drogę dojazdową, a dodatkowo zapewniona jest współwłasność w drodze, co gwarantuje swobodny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

649 000 zł282 m² 2 301,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krasne - mega potencjał k. Rzeszowa! 282 m + 134 m budynku gospodarczego | 8 arów działki | 10 pokoi | Garaże | Taras 48 m | 649 000 zł szukasz przestrzeni dla rodziny I biznesu? to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krasne

Krasne,podkarpackie

185 000 zł1 300 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z dobrym dojazdem. Nieruchomoac jest niereguralnego kształtu o wymiarach: dl. 94.5m x 14m szerokości. Cały areał tej działki wynosi 1300m2. Klasa; rii, ps III. Prad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Krasne,podkarpackie

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krasne. Rzeszowskie biuro nieruchomości prezentuje nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90 m2, usytuowany.